O nás

Naše firma FolklorStyl s.r.o. funguje od roku 2016. Zabýváme se českou výrobou moderních textilních produktů, které jsou inspirovanány folklorem z České republiky. 

V roce 2021 jsme získali ocenění "SLOVÁCKO regionální produkt"

Kdo jsme:

Jsme tři lidé, Laďa, Verča a Majda, kteří fandí folkloru již od dětství, byli a stále jsme členy folkorních souborů, každý z nás provozoval svoji činnost vtahující se k tomuto odvětlí, ale rozhodli jsme se spojit síly a podnikat společně. Více si o našem týmu můžete přečíst v záložce Kontakt.

Jak už to tak bývá náhodné setkání při jedné z mnoha folklorních akcí nás tři a naše činnosti svedlo dohromady, spojili jsme se a začali jsme podnikat v rámci firmy FolklorStyl s.r.o. Po našem spojení jsme si rozdělili činnosti tak, že každý z nás dělá to, co umí nejlépe a baví ho to. Díky tomuto rozhodnutí je tak nabídka FolklorStyl pro zákazníka pestrá. 

Naše nabídka: 

Jsme připraveni uspokojit poptávku firem, ale i přání koncového zákazníka, proto je naše produkce rozdělena na dvě hlavní sekce, a to pro firmy (B2B) a pro koncové zákazníky. Obě naše sekce mají ale jedno společné, a to precizní vypracování všech produktů a inspiraci tradičními prvky z folkloru.

 
                PREMIUM PRO VÁŠ BYSNYS                                                  SVÉRÁZ ŽIVÝ STYL 

      

 

FOLKLORSTYL SVÉRÁZ  ŽÍVÝ STYL
se zabývá výrobou volnočasového oblečení a doplňků. Mezi produkty patří trička dámské, pánské a dětské s výšivkou a nebo potiskem. V současné době si šijeme vlastní trička značky FolklorStyl. Některé z nabízených triček jsou ještě francouzské značky Sol´s.
Další produkty, které navrhujeme a šijeme jsou sukně, šaty a kraťasy.
Mezi doplňky zde najdete vyšívané tašky, polštáře a baťůžky, které jsou šité v naší firmě. Dalším doplňkem jsou ornamentové vývrtky a vyšívané záložky/visačky a také ručně šité brože.
V této sekci najdete i výrobky od našich dodavatelů. Mezi tyto výrobky patří například náušnice, omalovánky či vystřihovánky a mnohé další.

FOLKLORSTYL PREMIUM PRO VÁŠ BYZNYS
Zde najdete produkty pro společenské události, ale i pro pracovní všední dny jak při business setkáních, tak při práci v kanceláři a jiných příležitostech každodenního života. S produkty PREMIUM se budete cítit přirozeně s lehkým nádechem tradic ve folklorním stylu. 
Nabízíme vám produkty v konfekčních velikostech, ale také společenskou módu šitou na míru. Oblíbené jsou především vyšívané pánské obleky a dámské kostýmky. Průběžně pracujeme na nových kolekcích kolekcí jak společenské módy, tak volnočasové a pracovní nebo lépe "business".

Naše poslání:

Jsme hrdí na tradici folkloru! Prvky lidového kroje nás inspirují k nové tvorbě současného desingu a realizace oděvu vhodného pro nošení na nejrůznější příležitosti, které život ve své pestrosti nabízí. 

Klademe vysoký důraz na řemeslné zpracování. Do každého kousku naší produkce dáváme kus sebe a věříme, že díky tomu bude zákazníkovo nošení pozitivně ovlivněno a on se ve výrobcích FolklorStyl bude skvěle cítit a vracet se k nám s důvěrou a radostí. 

Tvořte s námi budoucnost šíření povědomí o oděvu, který respektuje minulost, tradici a naše kořeny, ale přichází s moderní vizí, kterou přináší přítomnost. Ať už jste firma nebo zákazník, šiřme společně módu insprirovanou tradicí, módu v tónech folkloru.

Zvolte si svůj styl a buďte FolklorStyl!

Kontaktujte nás.